Dobrá Niva - Zjednodušená verzia stránok

Aktuality - Projekt "KNIHY NA DOSAH"

Obecná knižnica Dobrá Niva

Obecná knižnica Dobrá Niva uspela v projekte - KNIHY NA DOSAH. Projekt bol vypracovaný v roku 2022. Účelom projektu je obnova knižničného fondu. Zameraním na oblasť umenia - encyklopédie, kultúry a kultúrneho priemyslu, spoločensko-vednej literatúry, náučnej literatúry pre deti a dospelých, beletrie a detskej literatúry a predplatné časopisu pre deti. Cieľom projektu je podporiť čitateľskú gramotnosť, získať nové poznatky, aktivizovať kreativitu u detí a dospelých. Podporený projekt získal 1 500,00 €. Hlavným partnerom projektu Knihy na dosah je Fond na podporu umenia, spolufinancovaný 10 % účasťou Obce Dobrá Niva. Obecná knižnica zakúpila 131 kníh a predplatné detského časopisu. Veľmi pekne ďakujeme za finančnú podporu pre našich čitateľov.

Dátum vloženia: 22. 11. 2022 10:42
Dátum poslednej aktualizácie: 22. 11. 2022 10:44