Ponuka pre kongresové aktivity a veľké spoločenské podujatia

Navštívili ste už obec Dobrá Niva –DEDINU ROKA 2009 ? Potrebujete zrealizovať firemné akcie alebo súkromné podujatie? Bránia Vám v ich realizácii finančné obmedzenia?
Obec Dobrá Niva – Dedina roka 2009 - si Vás dovoľuje osloviť s výhodnou ponukou priestorov v kultúrnom dome pre organizovanie Vašich firemných, spoločenských a súkromných podujatí.

Pre podujatia kongresového typu, valné zhromaždenia akcionárov, multi – level - marketingové mítingy a pod. :
Sála má kapacitu do 400 miest na sedenie, javisko. K dispozícii sú 3 projekčné plochy s rozmermi 200 x 280 cm (2ks) a 600 x 400 cm (1ks) , na ktoré sa premieta pomocou datavideoprojektorov. V sále je voľný prístup na internet (WiFi).
Zabezpečíme ozvučenie sály a špeciálne osvetlenie podľa Vášho priania.
Poradíme so zabezpečením stravy a občerstvenia.

Najvýhodnejšie kongresové centrum je v obci Dobrá Niva - v DEDINE ROKA 2009.

Pre spoločenské podujatia verejného charakteru:

Sála pre spoločenské podujatia ( plesy, tanečná zábava, stužkové slávnosti a pod.) má kapacitu 200 miest na sedenie, priestor pre tanec, javisko. Podľa priania zákazníka vieme zabezpečiť výzdobu sály, ozvučenie celej sály a špeciálne osvetlenie.
Poradíme so zabezpečením stravy a občerstvenia.

Príďte sa zabávať do Dobrej Nivy - DEDINY ROKA 2009.

Pre spoločenské podujatia súkromného charakteru:

Sála pre spoločenské podujatia ( svadba, ročníkové pomaturitné stretnutia, a pod. ) má kapacitu 200 miest na sedenie. Pomôžeme Vám zabezpečiť svadobnú prezentáciu, ktorá sa bude premietať na 2 veľkoplošné obrazovky počas celej slávnosti, pomôžeme sa zabezpečením služieb profesionálneho kameramana a fotografa, služieb profesionálnych kvetinárov pre kompletnú dekoráciu sály a tiež služieb odevných dizajnérov a dekoratérov.
Zabezpečíme ozvučenie sály a špeciálne osvetlenie podľa Vášho priania. Ponuka platí aj pre pomoc v zabezpečení hudby reprodukovanej, živej modernej alebo ľudovej.

Rozhodnite sa pre svadbu v Kultúrnom dome v obci Dobrá Niva – v DEDINE ROKA 2009 .

Priestorové možnosti pre ďalšie aktivity:

Usporiadanie módnych prehliadok, súťaží MISS, speváckych, odborných, stredoškolskej odbornej činnosti, súťaž barmanov, somelierov, súťaž DJ, módne návrhárstvo, dekoračné súťaže, divadelné súťaže a folklórne prehliadky, výstavy rôzneho druhu.
Kapacita sály je 400 miest na sedenie. Organizátori majú k dispozícii predvádzacie mólo. Na žiadosť zákazníka zabezpečíme osvetlenie a ozvučenie sály spolu s projekčnými tabuľami.

Kde nájdete obec Dobrá Niva – DEDINU ROKA 2009 ?
Výhodná poloha obce Dobrá Niva priamo na ceste 1.triedy I/66, 35 km z Banskej Bystrici, 15 km      zo Zvolena, 13 km z Krupiny, 40 km z Veľkého Krtíša, 37 km zo Žiaru nad Hronom predurčuje Vaše rozhodnutie využiť Kultúrny dom v Dobrej Nive na spomenuté aktivity. Obec Dobrá Niva je výhodná aj z pohľadu častých intervalov autobusového spojenia s mestom Zvolen a späť.

Využite pokojné a príjemné prostredie na usporiadanie Vášho plánovaného podujatia práve v obci Dobrá Niva – v DEDINE ROKA 2009. Budete príjemne prekvapení .

Kontakt: Dagmara Pisárová, +421 915 850 044
kultura@obecdobraniva.sk